Hold inne CTRL og trykk + eller - for å endre skriftstørrelse

Kontakt

Våre avdelinger

 

Knapphus Kjøkkensenter 

Saudavegen 7462

5576 Øvre Vats

52 76 70 70

post@knapphus-kjokkensenter.no

Kjøkken utstilt: Strai Kjøkken og Knapphus Kjøkken

 

Avd. Odda

Eitrheimsvegen 8

5750 Odda

488 91 180

ragnhild@knapphus-kjokkensenter.no

Kjøkken utstilt: Strai

 

Avd. Karmøy

Fotvegen 8

4250 Kopervik

52 84 51 33

tone@knapphus-kjokkensenter.no

Kjøkken Utstilt: Sigdal og Strai

 

 

Åpningstider:

Mandag - Fredag: 09.00 - 16.00

Torsdag: 09.00 - 18.00

Lørdag: 10.00 - 14.00

 

 

Åpningstider: 

Man. - Tirs: 10.00 - 16.00

Onsdag: Internt arbeid

Torsdag: 10.00 - 18.00

Fredag: 10.00 - 16.00

 

Åpningstider: 

Man. - Tirs.: 09.00 - 16.00 

Ons. - Tors.: 09.00 - 18.00

Fredag: 09.00 - 16.00

Lørdag: Stengt

 

 

Ta kontakt med den avdelingen som passer deg best. Vi har utstilling på alle våre avdelinger, men den aller største finner du på Knapphus.

 

 

 

Les mer

Ansatte

Øyvind Nordtveit

Daglig leder/selger

Avd. Knapphus

908 61 959

oyvind@knapphus-kjokkensenter.no

Tore Nordtveit

Selger

Avd. Knapphus

916 76 583

tore@knapphus-kjokkensenter.no

Anne Mai Jekteberg

Selger

Avd. Knapphus

909 81 990

annemai@knapphus-kjokkensenter.no

Ragnhild B. Hauge

Selger

Avd. Odda

488 911 80

ragnhild@knapphus-kjokkensenter.no

Hildegunn Haugen

Selger

Avd. Odda

488 92 042

hildegunn@knapphus-kjokkensenter.no

Tone L. Nes

Selger

Avd. Karmøy

975 82 321

tone@knapphus-kjokkensenter.no

Mona Hindal

Selger

avd. Karmøy

40039242

mona@knapphus-kjokkensenter.no

Kjetil Ohm

Produksjon

480 99 252

kjetil@knapphus-kjokkensenter.no

Geir Helge Osaland

Produksjon

476 12 115

geir-helge@knapphus-kjokkensenter

Venke Nordtveit

Kjøkken kontrollør

907 97 329

venke@knapphus-kjokkensenter.no

Øystein Eide

Montør

Per Ivar Innvær

Montør

Vegard Nordtveit

Regnskap og Markedsføring

917 39 991

vegard@knapphus-kjokkensenter.no

Dariusz Wojcik

Montør/Sjåfør

404 41 894

Takk for din melding. Vi tar kontakt med deg så snart vi kan.

Vennligst fyll inn obligatoriske felt.

En feil oppstod

For de som kjøper hvitevarer hos oss, tilbyr vi service, god opplæring og oppfølging.

Se mer info her om hva du gjør for å få hjelp til å ordne hvitevarer.

Les mer

Vi er veldig glade for ha Roar Orrestad AS på laget

Vi har inngått en avtale med Roar Orrastad AS om å montere våre kjøkken i omeng Odda. Vi ser frem til å samarbeide med Roar og hans ansatte.

 

Kontakt Informasjon

Saudavegen 7462, 5576 Øvre Vats

Åpningstider

Mandag - Fredag: 09.00 - 16.00
Torsdag: 09.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 14.00